Powołania z Parafii

Księża:
* ks. Roman Halupczok (święcenia kapłańskie: 16.06.1990 r.;
od 19.08.2012 r. proboszcz w Parafii p.w. św. Jana Chrzciciela w Przechodzie.

* ks. Andrzej Szymon (święcenia kapłańskie: 19.06.1993 r.;
od 19.08.2005 r. proboszcz w Parafii p.w. Wszystkich Świętych w Lasowicach Wielkich.

Siostry zakonne:
* Siostra M. Antonina Jończyk (Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek Maryi Nieustającej Pomocy) – obecnie posługująca na placówce we Wrocławiu
* Siostra M. Consolata Ratuszny (Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek Maryi Nieustającej Pomocy)- obecnie posługująca na placówce w Luboszycach